Stipriausio ugniagesio gelbėtojo čempionatas

Šiauliuose pasibaigė Baltijos šalių stipriausio ugniagesio gelbėtojo čempionatas, kuriame varžėsi arti 100 įvairių šalių atstovų. Čempionate pirmą kartą dalyvavo ir Ukmergės rajono savivaldybės priešgaisrinės  tarnybos atstovas – Valų ugniagesių komandos ugniagesys gelbėtojas Gytis Meilūnas.

Meilūnas individualioje rungtyje savivaldybių priešgaisrinių tarnybų, žinybinių priešgaisrinių pajėgų ir savanoriškų ugniagesių organizacijų kategorijoje iškovojo antrąją vietą. Tai pirmas toks sportininko aukštas pasiekimas, kurio jis siekė nuolat stiprindamas fizinę ištvermę ir tobulindamas sportinės rungties įgūdžius.

Šis aukštas Gyčio sportinis pasiekimas ypač pradžiugino rajono savivaldybės ugniagesių bendruomenę. Bendradarbiai pasveikino kolegą su labai aukštu sportiniu pasiekimu ir žinoma  palinkėjo ateityje dar svaresnių pergalių.

Priešgaisrinės tarnybos direktorius Rimvydas Lukošius padėkojo G. Meilūnui už ryžtą siekiant pergalės, pasidžiaugė jo pasiekimu ir pažymėjo, kad visa tai kas padaryta ruošiantis čempionatui ateityje tikrai pravers atliekant ugniagesio gelbėtojo pareigą.

Tarnybos darbo tarybos pirmininkas Ramūnas Stankevičius, įteikdamas gėlių puokštę, vylėsi, kad dar ne kartą teks sveikinti G. Meilūną aukštų sportinių pasiekimų proga.