DARBO TARYBOS RINKIMAI 2024

Gerbiami darbuotojai, informuojame, jog vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbo kodekso 171 straipsniu, Ukmergės rajono savivaldybės priešgaisrinėje tarnyboje (toliau – Tarnyboje) yra organizuojami darbo tarybos rinkimai.

Darbo taryba yra nepriklausomas, visiems darbuotojams atstovaujantis organas. Pagrindinės darbo tarybos funkcijos, kaip tai numato Lietuvos Respublikos darbo kodeksas – dalyvauti darbdavio informavimo ir konsultavimo procedūrose, susijusiose su darbo, socialinėmis ir kitomis darbuotojams aktualiomis sąlygomis. Tarnybos darbo tarybą sudarys 3 nariai. Darbo tarybos kadencija – 3 metai.

Iki 2024 m. vasario 2 dienos 16:00 val. kviečiame kelti savo kandidatus į Tarnybos darbo tarybos narius.

Kandidatais į darbo tarybą gali būti visi darbuotojai, sulaukę aštuoniolikos metų, kurių darbo santykiai Tarnyboje trunka ilgiau kaip šešis mėnesius, išskyrus rinkimų komisijos narius ir Tarnybos direktorių bei jam atstovaujančius asmenis.

Kandidatus į darbo tarybos narius gali siūlyti visi, kurie Tarnyboje dirbate ilgiau kaip 3 mėnesius, išskyrus Tarnybos direktorių ir jam atstovaujančius asmenis. Kiekvienas darbuotojas gali pasiūlyti po vieną kandidatą.

Norėdami pasiūlyti kandidatą į darbo tarybos narius, rinkimų komisijai turite pateikti kandidato registravimo prašymą ir šio kandidato sutikimą būti darbo tarybos nariu. Rekomenduojame naudoti pateiktas šių dokumentų formas, kurios bus išsiųstos į komandas jų elektroniniais paštais arba Tarnybos administracijoje. Pasirašytus prašymą ir sutikimą, nuskenuokite ir išsiųskite el. paštu daiva.jurkeniene@ukmergespt.lt arba originalus pateikite rinkimų komisijos nariui.

Atkreipiame dėmesį, kad pasiūlytų kandidatų į darbo tarybą turi būti 4 ar daugiau, kitu atveju rinkimų komisija nustatys papildomą laiką, per kurį bus galima siūlyti papildomus kandidatus.

2024 m. vasario 23 d. (penktadienis) – Darbo tarybos rinkimų diena. 10.00 ─ 12.00 val.,
Ukmergės kultūros centro mažojoje salėje (Kauno g.8, Ukmergė).

Darbo tarybos rinkimų komisijos 2024 m. sausio 5 d. protokolas Nr. DTRK-24-01.


Darbo tarybos rinkimų komisijos 2024 m. vasario 6 d. protokolu Nr. DTRK-24-02,

sudarytas ir patvirtintas kandidatų į darbo tarybos narius sąrašas:

Vytautas Ališauskas
Virginijus Bausys
Albinas Butkus
Algimantas Gelūnas
Algirdas Gnėdikas
Antanas Kisielius
Ramūnas Stankevičius
Liudvikas Verikas
Martynas Verikas
Algimantas Žukauskas

 

*Informuojame, kad Tarnybos budinčios tik 1 pamainos darbuotojai, savo balsus gali atiduoti 2024 m. vasario 21-22 dienomis Administracijos patalpose (darbo valandomis).

 


2024 m. vasario 23 d. (penktadienis) – Darbo tarybos rinkimų diena nuo  10.00 val., adresu Kauno g. 8, Ukmergė.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Siųstis [836.20 KB]


2024-02-23 išrinkta ir protokolu Nr. DTRK-24-03, 12 val. 30 min.  patvirtinta nauja Darbo taryba Ukmergės rajono savivaldybės priešgaisrinėje tarnyboje.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Siųstis [257.92 KB]