Savivaldybės dėmesys ugniagesiams

Ukmergės rajono savivaldybės vicemeras Eugenijus Kuodelis lankėsi Ukmergės rajono savivaldybės priešgaisrinėje tarnyboje. Apsilankymo metu siekta susipažinti su Tarnybos vystoma veikla, materialiniu aprūpinimu, ugniagesių darbo ir poilsio sąlygomis. Vicemerui E. Kuodeliui Tarnybos veiklą ir ateities planus pristatė jos direktorius Rimvydas Lukošius. Direktorius akcentavo, kad pastebimai Tarnybos materialinė padėtis gerėja tik dėka rajono savivaldybės skiriamo papildomo finansavimo gaisrinės technikos ir įrangos įsigijimui.

Vicemeras apsilankė visose 7-niose Tarnybos ugniagesių komandose, įvertino komandų pastatų būklę, susipažino su ugniagesių gelbėtojų gaisrine technika, turimomis gesinimo ir gelbėjimo priemonėmis, ugniagesių individualiomis apsaugos priemonėmis. Daugiausia dėmesio skirta ugniagesių darbo ir poilsio sąlygų vertinimui.

Kuodelis pasidžiaugė, kad stengiamasi, kad patalpose būtų švaru, tvarkinga ir jauku. Įvertinęs kai kurių, prieš 5-is dešimtmečius statytų komandų pastatų būklę, pripažino, kad ateityje rajono savivaldybei teks nemažai investuoti, kad iš esmės pagerėtų ugniagesių darbo sąlygos.

Vicemeras kartu su R. Lukošiumi apsilankė  Pabaisko miestelyje veikiančioje ŽŪB ,,Ekonauda“, susitiko su jos  vadovu Ramūnu Nenartavičiumi, aptarė gaisrų gesinimo ypatumus žemės ūkio paskirties objektuose, pasidalino mintimis apie žemės ūkio technikos pritaikymą gaisrų gesinimui ir jos efektyvų panaudojimą gesinant gaisrus kaimo vietovėje.