UGNIAGESIŲ KOMANDOSE APTARTI DARBO REZULTATAI

Ukmergės rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos padaliniuose sausio mėnesį buvo aptarta 2019 metų Tarnybos veikla.  Į ugniagesių komandas atvykęs susitikti su darbuotojais Tarnybos direktorius Rimvydas Lukošius pristatė Tarnybos praėjusių metų rezultatus, analizavo padalinių veiklą, įvardijo vyraujančias problemas, o jos daugiausiai tai finansinio pobūdžio. Vadovas minėjo, kad esant geresniam įstaigos finansavimui, nebetektų kalbėti apie blogą padalinių materialinį aprūpinimą: darbuotojų žemus atlyginimus, susidėvėjusį gaisrinių automobilių parką, nerenovuotus komandų pastatus, apsauginių priemonių, inventoriaus stygių ir t.t.

Susitikimų metu aptarti 2020-ųjų metų Tarnybos uždaviniai ir jos veiklos kryptys. Nuolat kiekvienas Tarnybos darbuotojas privalo tobulėti, kad gebėtų laiku suteikti kokybiškas gaisrų gesinimo ir pirminių gelbėjimo darbų paslaugas.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Slapukai yra išjungti
Prašome sutikti su slapukų naudojimo taisyklėmis, paspausdami mygtuką Sutinku.