SU PARTNERIAIS LENKAIS APTARĖ PROJEKTĄ

Rajono Savivaldybės priešgaisrinė tarnyba kartu su partneriais Seinų valsčiumi (Lenkijos Respublika) įgyvendino tarptautinį projektą LT-PL-2S-160 ,,Priešgaisrinės apsaugos resursų gerinimas Ukmergėje-Seinuose“.  Jo  veiklą iš dalies finansavo Europos regioninės plėtros fondas (programa – Interreg V-A Lietuva–Lenkija). Pagrindinis programos tikslas buvo materialiųjų ir žmogiškųjų priešgaisrinės apsaugos resursų gerinimas norint pagerinti priešgaisrinės apsaugos paslaugų teikimą Ukmergės rajone ir Seinuose.

Projekto lėšomis buvo ugniagesiams gelbėtojams buvo nupirkti 45 komplektai darbo drabužių. Ukmergėje ir Seinuose vyko darbuotojų mokymai, susipažinta apie priešgaisrinių tarnybų veiklą Ukmergės rajone ir Seinų valsčiuje.

Šio projekto įgyvendinimą organizavo mūsų rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba. Tarnybos darbuotojų grupė, vadovaujama direktoriaus Rimvydo Lukošiaus, buvo išvykusi į Seinus aptarti įgyvendinto projekto, padėkoti už nuoširdų bendradarbiavimą. Partnerius aplankė Tarnybos vyresnioji finansininkė Vitutė Šermukšnytė, skyrininkas Tadas Zakarauskas, Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir užsienio skyriaus vyresnysis specialistas Linas Rugienius.

Ukmergiškių delegaciją priėmė Seinų viršaitis Darjušas Lostovskis. Tarnybos direktorius Rimvydas Lukošius pasidalino mintimis apie projekto įgyvendinimo eigą, pasidžiaugė sklandžiu tarpžinybiniu ir išreiškė viltį, kad ryšiai nenutrūks ir ateityje. R. Lukošius viršaičiui įteikė mero Rolando Janicko pasirašytą padėką ir dovanėlę. Tarnybos direktoriaus padėkos buvo skirtos Seinų valsčiaus darbuotojai Evelinai Zdancevič, kuri rūpinosi projekto įgyvendinimo organizaciniais klausimais ir valsčiaus finansininkei Elžbietai Palanis.

,,Gimt. žemės“ informacija

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Slapukai yra išjungti
Prašome sutikti su slapukų naudojimo taisyklėmis, paspausdami mygtuką Sutinku.