GYVENKIME SAUGIUOSE NAMUOSE

Tokiu pavadinimu ir šio tikslo lydimi Ukmergės rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba Pabaisko seniūnijos teritorijoje gegužės ir birželio mėnesiais organizuoja prevencinę akciją.  Jos pasirengimui ir pravedimui paruoštas tarpžinybinis planas, kurį taip pat pasirašė Pabaisko seniūnijos ir Pabaisko pagrindinės mokyklos vadovai. Tarnyba pasigamino specialų lankstinuką, kuriame įvardinami gyventojams pagrindiniai gaisrinės saugos taisyklių reikalavimai buityje ir kaip privalo žmogus elgtis ištikus nelaimei.

Pirmasis akcijos etapas įvyko gegužės 22 d. Pabaisko miestelyje ir aplinkiniuose kaimuose. Prieš pradedant akciją, Tarnybos ir seniūnijos administracija, Pabaisko ugniagesių komandos budinti pamaina bei Pabaisko Pagrindinės mokyklos Jaunųjų ugniagesių būrelio nariai susibūrė į bendrą pasitarimą aptarti akcijos eigos. Tarnybos direktorius Rimvydas Lukošius pristatė akcijos tikslus, siekius, kiekvieno dalyvio pareigas ir išdalino lankytinų būstų sąrašą.

Vien tik Jaunieji ugniagesiai išplatino 114 egzempliorių atmintinių, Priešgaisrinės tarnybos darbuotojai sumontavo 11 autonominių dūmų signalizatorių, kai kuriems individualių būstų savininkams suteikė konsultaciją gaisrinės saugos klausimais, bendravo juos dominančiais klausimais.

Akcijos pradžia buvo gana sėkminga, gyventojai maloniai bendravo su akcijos dalyviais, domėjosi gaisrinės saugos nuostatomis, domino gaisringumo statistika, todėl ateityje akcija bus tęsiama kituose seniūnijos kaimuose.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Slapukai yra išjungti
Prašome sutikti su slapukų naudojimo taisyklėmis, paspausdami mygtuką Sutinku.