PADĖKOJO UŽ ILGAMETĘ TARNYBĄ

Ukmergės rajono savivaldybėje meras Rolandas Janickas priėmė savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos darbuotojus ir trims ugniagesiams gelbėtojams, paliekantiems Tarnybą, skyrė padėkas.

  1. Janickas už ilgametį ir nepriekaištingą darbą padėkas įteikė Šešuolių ugniagesių komandos skyrininkui Algimantui Burlėgai, Taujėnų ir Želvos ugniagesių komandų ugniagesiams gelbėtojams Gediminui Žudžiui ir Vytautui Bogdai.

Kolegų nuveiktais darbais pasidžiaugė Priešgaisrinės tarnybos direktorius Rimvydas Lukošius, padėkojo jiems už ilgametę veiklą, įteikė atminimo dovanėles.

Meras R. Janickas taip pat pasidalino mintimis apie Ukmergės rajono perspektyvas, pažadėjo, kad šiais metais bus daugiau dėmesio skiriama Priešgaisrinės tarnybos materialinės bazės gerinimui.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Slapukai yra išjungti
Prašome sutikti su slapukų naudojimo taisyklėmis, paspausdami mygtuką Sutinku.