ŠVENTINĖSE EITYNĖSE – UGNIAGESIŲ KOMANDŲ DARBUOTOJAI

Vienas svarbiausių Ukmergės miesto gimtadienio renginių – šventinės eitynės. Jose dalyvavo 65 kolektyvų – biudžetinių įstaigų, verslo įmonių, bendruomenių, nevyriausybinių organizacijų ir vienuolikos rajono mokyklų ir gimnazijų atstovai bei šventės svečiai.  Kauno gatve riedėjo daugybė įvairios technikos: sunkiasvorių, šiuolaikiškų ir senovinių automobilių, motociklų, motorolerių, ugnimi spjaudėsi gabenamas oro balionas.

Į šių metų šventines eitynės, pavadintas ,,Vėliavų pasveikinimas“, įsiliejo ir skaitlingas  Ukmergės rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos darbuotojų būrys. Ugniagesiai gelbėtojai pirmą kartą eisenoje buvo su Tarnybos vėliava ir nauja apranga.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Slapukai yra išjungti
Prašome sutikti su slapukų naudojimo taisyklėmis, paspausdami mygtuką Sutinku.