PASIRŪPINTA SENOLĖS SAUGUMU

Miestelio ugniagesiai, įvykus nelaimei, dažniausiai skuba pirmieji. Bet šį kartą Veprių ugniagesių komandos skyrininkas Vasilijus Artemanovskis ir ugniagesys gelbėtojas Henrichas Aleksandravičius su seniūnijos socialine darbuotoja Aušra Grumčiene skubėjo ne į kilusį gaisrą. Kaimynų dienos proga jie apsilankė pas garbaus amžiaus sulaukusią Ireną Masinę, kad jos bute sumontuotų dūmų signalizatorių.

Pasak socialinės darbuotojos Aušros Grumčienės, po vyro mirties viena gyvenanti moteris yra guvi ir bendraujanti. Devyniasdešimt metų sulaukusiai senoliai tvarkytis namuose padeda kaimynai.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


1. PHPSESSID Naudojamas atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. Kol įjungta naršyklė
2. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Slapukai yra išjungti
Prašome sutikti su slapukų naudojimo taisyklėmis, paspausdami mygtuką Sutinku.